Marko Kerkez: "San je da osvojim trofej sa Partizanom!"
Novi fudbaler Partizana, levi bek Marko Kerkez, rekao je danas da je potpisivanje za klub iz Humske za njega korak do ostvarenja sna.
Kerkez (24) je došao iz subotičkog Spartaka i zadužio u Partizanu dres sa brojem 88.
- Potpisati za Partizan je za mene korak do ostvarenja sna. Kad kažem korak, to znači da ću sada, kad sam tu, ostvariti san ako osvojim titulu u crno-belom dresu - rekao je Kerkez za klupski sajt.
Osvrnuo se odmah Kerkez i na duele protiv večitog rivala Crvene zvezde.
- Večiti derbi se vezuje za moje dečačke snove! Mislim da svaki klinac u regionu mašta da zaigra u večitom derbiju, a u mom slučaju, sada kada sam u Partizanu, prevashodna želja je da pobedimo. Derbi mi, kao igraču, mnogo znači. Do sad sam ga gledao preko TV ekrana, a sad sam dobio priliku da učestvujem i budem uz tim, u najvećoj svetkovini fudbala, bez obzira na to da li ću biti terenu ili uz ekipu, važno je da sam uz Partizan - zaključio je Kerkez.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Karlik Džons o debiju pred Grobarima
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Ns
A gde ti je😂
Podelite komentar
🤣🤣🤣
Дуго ћеш га сањати.
Podelite komentar
Dejan
Vidim ja samjaćeš ti dugooooo
Podelite komentar