Skandalozan potez golmana Argentine: Pogledajte šta je uradio posle poraza od Kolumbije kom je sam kumovao

M. M.
M. M.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Golman argentinske fudbalske reprezentacije Emilijano "Dibu" Martinez opet se našao u centru pažnje javnosti, s tim što njegova partija na terenu ovoga puta nema nikakve veze sa tim!

Martinez je, doduše, bio jedan od tragičara Argentine koja je izgubila od Kolumbije (2:1), jer je sredinom drugog poluvremena skrivio penal koji je Džejms Rodrigez pretvorio u gol.

Nakon meča, najbolji golman sveta posle Mundijala u Kataru napravio je ružan gest prema kamermanu koji se fokusirao na njega dok je Martinez napuštao teren.

Usledila je agresivna reakcija iskusnog čuvara mreže kom se to zumiranje nije svidelo, te je udario objektiv i skoro oborio kameru nesrećnom čoveku.

Kada je u pitanju sam meč, pomenuti Rodrigez je bio MVP s obzirom na to da je u 25. minutu asistirao Moskeri za vodeći gol. Nikolas Gonzales je izjednačio u 48. minutu, a u 60. smo videli i konačan rezultat.