Navijač uleteo na teren zbog Ronalda i upropastio veliku šansu: Reakcija Portugalca vam sve govori

S. I.
S. I.

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Portugalije upisali su i drugi trijumf u Ligi nacija pošto su posle preokreta porazili Škotsku u Lisabonu sa 2:1. Junak je baš kao i protiv Hrvatske bio Kristijano Ronaldo.

Poveli su gosti golom Skota Mekotmineja u sedmom minutu, međutim u nastavku je najpre Bruno Fernandeš poravnao, a onda je legendarni napadač u 88. minutu postigao svoj 901. gol u karijeri i još jednom potvrdio koliko voli da igra za svoju zemlju.

Bio je na pravom mestu u pravo vreme kako bi samo ubacio loptu u gol i to proslavio u svom stilu, ali je isto tako u svom stilu besneo u petom minutu nadoknade.

Jedan od navijača uleteo je na teren tokom velike prilike za Portugaliju koja nije realizovana, a Ronaldo je u momentu kada je ugledao navijača prevrnuo očima i u neverici posmatrao. Slični ispadi vrlo često su se događali u prethodnom periodu tokom duela čiji je akter on bio.

Situaciju možete videti ovde.

Ronaldo je svakako imao razloga za radost, a priliku za 902. pogodak imaće u dresu svog Al Nasra.