Još jedan Stefan Mitrović ide u Belgiju: Bivši mladi fudbaler Zvezde odlučio da napusti Veronu i Zanetija
Mladi srpski fudbaler, Stefan Mitrović odlučio je da u samoj završnici prelaznog roka promeni sredinu, pošto će otići u Belgiju, gde će nastupati za Leven i tako pojačati nemali broj Srba koji igraju u ovoj zemlji.
On je potpisao ugovor sa Levenom pre polaska na večerašnji meč sa Španijom u Sportskom centru FSS, prema pisanju Mozzart Sporta, a tamo su već od ranije Jan Karlo Simić u Anderlehtu, Nikola Štulić u ekipi Šarlroe i Stefan Mitrović stariji u Gentu.
Nekadašnji mladi fudbaler Crvene zvezde, a koji je nastupao za Veronu, odlučio je da napusti Italiju i da sreću potraži malo severnije. Paolo Zaneti na njega nije ozbiljno računao, zbog čega se ta odluka nekako nametala kao sasvim logična.
Ukoliko u Levenu budu zadovoljni njegovim igrama, moći će i da ga otkupe i to po ceni od 4.000.000 evra, nadovezuje se Mozzart Sport, a svakako bi to bio plus za Veronu, koja ga je iz Zvezde dovela za 1.800.000 evra.
Prošle sezone, Mitrović je upisao deset nastupa i odigrao je ukupno 338 utakmica za Veronu.
(Telegraf.rs / Mozzart Sport)
Video: Piksi pitao Jovića da li je bolje, napadač ne može da trenira pred meč sa Španijom
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.