Haos u Bačkoj Topoli, sudije imale pune ruke posla: Mladost uzela tri boda sa igračem manje

S. P.
S. P.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Mladosti iz Lučana ostvarili su pobedu u Bačkoj Topoli u gostima ekipi TSC-a i to u izuzetno napetom meču sedmog kola Superlige Srbije.

Meč je na kraju gotov rezultatom 2:1 za goste, a na njemu smo videli dva pogotka iz penala, jedan promašaj sa bele tačke, ali i crveni karton.

Jedini gol za TSC je postigao Đakovac sa bele tačke u 7. minutu meča, a izjednačenje je Mladost donela preko Pejovića isto sa penala u 29. minutu.

Kasnije je u 41. minutu, pred kraj prvog poluvremenu, Ćirić postigao pogodak. Međutim tu nije bio kraj napetim situacijama.

Cvetanović je dobio crveni karton i tako skrivio penal, ali je Marko Lazetić promašio šut sa bele tačke.

Posle toga je Pribaković zamenio povređenog Krsmanovića, ali do kraja nije bilo golova.

TSC je ovako pao na 11. mesto sa svega dve pobede, jednim remijem i tri poraza, dok se Mladost nalazi na visokoj trećoj poziciji sa četiri pobede, jednim remijem i dva poraza.