Lola Smiljanić dobio crveni karton, pa ušao na teren da bije sudiju: Pogledajte kako je nastao haos na derbiju

E. S.
E. S.

Čitanje: oko 1 min.
  • 11

Omladinci Crvene zvezde upisali su pobedu u okviru 4. kola prvenstva Srbije, pošto su na domaćem terenu savladali Partizan sa 3:0. Posle trećeg pogotka crveno-belih usledilo je komešanje kod klupe gostiju, da bi kasnije bio isključen strateg Partizana Milan Smiljanić.

Ekipa Crvene zvezde povela je u 27. minutu, posle evrogola koji je postigao Vasilije Kostov. Ovaj rezultat bio je aktivan i na poluvremenu, da bi u drugom delu Zvezda postigla još dva pogotka.

U 65. minutu Vasilić postiže gol posle velike greške golmana Partizana Tarika Banjića. Samo dva minuta kasnije Nikola Tasić završio je solo akciju i smestio loptu u mrežu, da bi nakon toga nastao haos na terenu.

Trener Partizana Milan Smiljanić je zbog protesta dobio crveni karton, da bi nakon toga želeo da se obračuna sa glavnim arbitrom susreta. Usledila je gužva na sredini terena, umešali su se igrači obe ekipe, ali se na sreću sve brzo smirilo i utakmica je nastavljena.

Nakon ovog susreta Zvezda ima tri pobede i poraz, dok Partizan ima dve pobede i isto toliko neuspeha.

Situaciju koja je prethodila sukobu na terenu možete pogledati na snimku ispod teksta.