Lozana pokazala Zvezdi "rupe" Jang Bojsa": Rival crveno-belih u Ligi šampiona osvojio samo bod

S. P.
S. P.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Jang Bojsa nisu uspeli da odbrane domaći teren protiv ekipe Lozane u šestom kolu Superlige Švajcarske, već su remizirali rezultatom 1:1.

Jedini strelac Jang Bojsa bio je Ugrinić u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena, dok je sa druge strano Sou postigao pogodak u 70. minutu meča.

Jak faul je Zukru napravio u 76. minutu i to kao poslednji igrač odbrane, pa je ranije zbog crvenog kartona mogao da napusti teren, te je 20 minuta domaći tim bio sa igračem manje na terenu.

Ovaj poraz Jang Bojse stavlja na ubedljivo poslednje (12.) mesto tabele sa tri poraza i tri remija, dok je Lozana 10. sa jednom pobedom, jednim remijem i tri poraza.

Jang Bojsi su sada u veoma teškoj poziciji, jer nema sumnje da je ovako spor start sezone uzdrmao tim.