Debitantski gol Pavlovića za Milan! Srbin pogodio u italijanskom derbiju, Napoli u nadoknadi "okrenuo" Parmu

S. J.
S. J.

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 4

Fudbaleri Milana remizirali su sa 2:2 sa ekipom Lacija, u derbiju trećeg kola italijanske Serije A.

Dobar susret smo gledali u Rimu, i u potpunosti je opravdao epitet velikog derbija.

Već na samom startu meča, Rosoneri su došli do prednosti, a u centru pažnje je bio srpski reprezentativac, Strahinja Pavlović.

Igrao se osmi minut, kada je Pulišić centrirao iz ugla, a Pavlović se sjajno snašao u gužvi u petercu, i glavom smestio loptu u mrežu.

Kako je to izgledalo, možete videti ispod.

Uspeo je u drugom poluvremenu Lacio da preokrene, preko Kasteljanosa i Dije, ali u 72. minutu je Leao pogodio i postavio konačan rezultat.

U drugom meču u istom terminu, Napoli je došao do pobede protiv Parme sa 2:1.

Povela je Parma u 19. minutu, kada je Boni pogodio sa penala, činilo se da će gosti slaviti, a onda u nadoknadi, pred sam kraj, usledio je šok.

Prvo je u 92. minutu Romelu Lukaku uspeo da izjednači, da bi pet minuta kasnije Angisa zatresao mrežu na asistenciju Neresa, i tako postavio konačnih 2:1.