"2:0" je najopasniji rezultat: Bornmut u nadoknadi "okrenuo" Everton, "Karamele" vodile, pa se "istopile"

S. J.
S. J.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Evertona doživeli su šokantan i bolan poraz od ekipe Bornmuta sa 3:2, u okviru trećeg kola Premijer lige.

Neverovatan meč gledali smo na "Gudisonu", a sve zanimljivo stalo je u drugo poluvreme.

Povele su "Karamele" u 50. minutu, kada je Kalvert-Luin asistitao za Majkla Kina, da bi sedam minuta kasnije, upravo Kalvert-Luin uspeo da se upiše u listu strelaca i duplira prednost tima iz Liverpula.

Delovalo je da Everton sve ima u svojim rukama, a onda u samom finišu meča, desilo se ono što nisu mogli ni da zamisle.

Igrao se 87. minut, kada je Semenjo uspeo da smanji na 2:1, i tako unese koliko, toliku nadu gostima.

A onda, u sudijskoj nadoknadi - pravo ludilo.

Luis Kuk je doneo izjednačenje Bornmutu u 92. minutu, posle centaršuta Sinistere, da bi onda u četiri minuta kasnije, upravo Luis Sinistera "zakucao" je Everton i doneo potpuni preokret i pobedu Bornmutu.

Bornmut je sada posle tri kola na sedmom mestu sa pet bodova, dok je Everton ostao zakucan za dno tabele bez pobede i bodova.