Union izbio na čelo Bundeslige: Tim iz Berlina trenutno prvi posle pobede nad Sent Paulijem

S. J.
S. J.

Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Fudbaleri Union Berlina savladali su ekipu Sent Paulija sa minimalnih 1:0, u okviru drugog kola nemačke Bundeslige.

Tim iz Berlina do pobede je došao pogotkom Helrbaha, koji je uspeo da zatrese mrežu u 34. minutu.

U nastavku meča nije bilo previše uzbuđenja, a onda je u samom finišu moglo doći do promene rezultata, kada je Afolajan umalo pogodio, posle jednog solo prodora i šuta sa ivice kaznenog prostora.

Union je bar trenutno izbio na prvo mesto Bundeslige, sa četiri osvojena boda, ali i utakmicom više u odnosu na sve timove u ligi.

Sa druge strane, Sent Pauli, novajlija u ligi je poslednji sa dva poraza i bez bodova i postignutog gola.