Real napadao i stvarao šanse, Las Palmas iščupao bod

L. I.
L. I.

Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Fudbaleri Reala i Las Palmasa podelili su bodove u okviru 3. kola La lige, a pomenuti susret završen je rezultatom 1:1.

Izabranici Karla Anćelotija su u prvom kolu remizirali sa Majorkom identičnim rezultatom, a sada su ponovo prosuli bodove.

Domaći sastav došao je do vođstva u 5. minutu susreta kada je mrežu Tiba Kurtoe pogodio Alber Moleiro.

Madriđani su od tog trenutka preuzeli inicijativu, stvarali šanse, što im se i isplatilo u 69. minutu, kada je najstrožu kaznu realizovao Vinisijus Žunior.

Do kraja susreta gostujući sastav je imao još nekoliko prilika da u potpunosti preokrene rezultat, ali se rezultat nije promenio.

Real je trenutno peti na tabeli španskog prvenstva sa pet bodova, dok je Las Palmas 16. sa dva.

Fudbaleri Reala će u narednom kolu na svom terenu dočekati Betis, dok će Las Palmas gostovati Alavesu.