Aleksandar Mitrović ume i petom: Srpski centarfor postigao efektan pogodak i doneo pobedu svom timu

L. I.
L. I.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Al Hilala su nakon osvojenog Superkupa silovito krenuli i u prvenstvu svoje zemlje, a u drugom kolu pomenutog takmičenja put do pobede trasirao im je Aleksandar Mitrović. Srpski napadač je u pobedi svog kluba protiv Damaka rezultatom 3:2 bio dvostruki strelac.

Prvi gol postigao je na efektan način u petom minutu nadoknade prvog dela susreta, da bi novim pogotkom koji je, čini se, bio još efektniji, rešio pitanje pobednika.

Igrao se 84. minut kada je Lodi uputio dobar centaršut u kazneni prostor, Mitrović je krenuo ka njoj i petom je sproveo u mrežu.

Majstoriju srpskog centarfora kojom je doneo nova tri boda svojoj ekipi možete pogledati na snimku ispod teksta.