Golman "skinuo" penal Parehu, ali lopta je imala druge namere: Viljareal u 10. minutu nadoknade srušio Seltu

S. P.
S. P.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Viljareala uspeli su da odbrane domaći teren u potpuno ludoj utakmici trećeg kola La Lige protiv ekipe Selte i to u 10. minutu nadoknade.

Na kraju meča je semafor pokazivao rezultat 4:3, a strelci su za poraženi tim bili Iglesijas u 12, Mingueza u 31. i Štarfelt u 80. minutu.

Taman kada su izjednačili sudija je produžio utakmicu još osam minuta, a to se kasnije produžilo za još nekoliko, pa je tako Pareho nakon odbrane golmana posle šuta sa bele tačke uspeo loptu da vrati u gol.

Strelci su pre toga bili Kardona u 26, Beri u 60. i Hailson u 64. minutu iz autogola.

Viljareal je ovako, bar na kratko, zauzeo prvu poziciju na tabeli dok je Selta sada druga, sa sedam, odnsono šest bodova.