Goleada kakvu srpski fudbal ne pamti! Osam golova u meču OFK Beograda i Radničkog, a na kraju i crveni karton

L. I.
L. I.

Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca savladali su ekipu OFK Beograda rezultatom 5:3, u okviru 6. kola Superlige Srbije.

Izuzetno uzbudljiv meč gledali smo u Zaječaru. Beograđani su već u 7. minutu preko Cvetkovića došli do vođstva, da bi izabranici Feđe Dudića ekspresno odgovorili preko Serbečića koji je u 10. minutu poravnao rezultat.

Kragujevčani su nakon toga preuzeli inicijativu, a novi gol postigli su u 28. minutu, kada se u strelce upisao Ortis. Samo tri minuta kasnije Radnički preko Ben Hasina postiže još jedan gol, da bi u finišu poluvremena Paločević na asistenciju Cvetkovića smanjio rezultat na 3:2.

U nastavku meča Evandro je u 55. minutu vratio dva gola prednosti svojoj ekipi, da bi Kahvić u 61. minutu najavio novu dramu i pogodio za 4:3.

Konačnih 5:3 postavio je Bevis posle odlične akcije i efektog udarca veziste Radničkog.

U šestom minutu nadoknade zbog prigovora je isključen strateg Beograđana Simo Krunić.

Golove i zanimljive detalje sa pomenutog meča možete pogledati na snimku koji se nalazi u tekstu.

Valja napomenuti da će u narednom kolu OFK Beograd gostovati Napretku, dok će Radnički ugostiti ekipu Crvene zvezde.