Au, kakav meč! Čelsi podsetio na "stare dane", pa spakovao šest golova Vulvsima

S. J.
S. J.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Čelsija savladali su ekipu Vulverhemptona sa 6:2, u okviru drugog kola engleske Premijer lige.

Fenomenalan meč gledali smo Molinjuu, gde je već u drugom minutu došlo do promene na semaforu.

Tada je Nikolas Džekson zatresao mrežu, i doneo prednost "Plavcima". Ipak, nije to potrajalo previše dugo, jer je u 27. minutu Mateus Kunja izjednačio posle asistencije Ait-Nurija.

Do poluvremena viđena su još čak dva pogotka, i to oba u samom finišu. Igrao se 45. minut, kada je Kol Palmer doneo nbovo vođstvo gostima, da bi šest minuta kasnije, u dubokoj nadoknadi, Jorgen Štrand Larsen ponovo poravnao rezultat.

U drugom poluvremenu, pitao se isključivo jedan čovek - Noni Madueke. Sjajni fudbaler Čelsija je u razmaku od 14 minuta uspeo da dođe do het-trika, i to na tri asistencije Kola Palmera.

Pogađao je prvo u 49, pa u 58 i onda u 63. minutu, a konačnih 6:2, postavio je Žoao Feliks u 80. minutu.

U drugom meču u istom terminu, Njukasl i Bornmut su odigrali bez pobednika - 1:1.