Ludnica u Španiji: Viljareal pobedio Sevilju golom u 95. minutu

S. J.
S. J.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Viljarela savladali su ekipu Sevilje sa 2:1, u okviru drugog kola španske La Lige.

Zanimljiv meč gledali smo u Andaluziji, gde su čak dva od tri gola viđena u sudijskim nadoknadama.

Poveli su gosti već u drugom minutu, kada je Dandžuma pogodio, da bi već u osmom minutu Sevilja zatresla mrežu, ali gol nije bio priznat zbog ofsajda.

Ipak, uspeli su to da isprave u šestom minutu nadoknade prvog poluvremena, kada je Lukebakio pogodio i doneo izjednačenje.

Tada se moglo naslutiti koliko će zanimljivo biti u nastavku, a to je i viđeno u 69. mintu, kada je Komesana pogodio, ali je gol poništen takođe zbog ofsajda.

A onda, u petom minutu sudijske nadoknade, Ajoze Perez je zatresao mrežu, i tako doneo Viljarealu pobedu.

"Žuta podmornica" tako ima četiri boda posle dva kola, dok je Sevilja ostala na svega jednom osvojenom.