PSŽ demonstrirao silu protiv Monpeljea: Parižani "spakovali" šest golova, Barkola ponovo zadivio svet

S. J.
S. J.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri PSŽ-a savladali su ekipu Monpeljea sa ubedljivih 6:0, u okviru drugog kola francuske Lige 1.

Demonstrirali su silu fudbaleri iz Pariza silu na ovom meču, a već nakon prvih 45 minuta sve je bilo rešeno.

Igrao se četvrti minut, kada je PSŽ došao do prednosti majstorijom Barkole. Dobio je loptu mladi fudbaler, ušao u kazneni prostor i "špicem" poslao loptu od stative u mrežu.

Već dvadeset minuta kasnije, prednost je duplirao Asensio, koji je pogodio na dodavanje Nevesa, koji je asistirao i kod prvog gola.

Ponovo je Barkola pogodio i u 53. minutu, da bi pet minuta nakon toga, i Hakimi zatresao mrežu. Do kraja je pogodio i Zair-Emeri u 60. minutu, da bi konačan rezultat postavio Li u 82. minutu.

PSŽ je nakon ovog meča prvi sa šest bodova i gol razlikom 10:1, ali treba istaći da imaju utakmicu više od svih timova u ligi.