"Moglo je da bude i više...": Ovako je Bode Glimt prokomentarisao utakmicu protiv Crvene zvezde u Norveškoj

S. L.
S. L.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Norvežani nose u Beograd povoljan rezultat

Fudbaleri Crvene zvezde se nisu najbolje proveli u Norveškoj u prvoj utakmici plej-ofa za Ligu šampiona, pošto su poraženi od Bode Glimta sa 2:1. Da stvari budu i mnogo gore, rezultat je mogao biti i mnogo ubedljiviji, što je istakao i domaćin.

Zvezda je na ovaj meč izašla sa stavom da želi da se brani i kući vrati jednostavnu "nulu", što se nikako nije dopalo Bode Glimtu koji je od samog početka krenuo da napada.

Pritiskali su sa svih strana crveno-bele, o čemu govori i činjenica da su Norvežani u prvom poluvremenu imali posed od 70 odsto, dok je Zvezda samo 30 odsto vremena imala loptu u svojim nogama. Takođe, Zvezda je imala i dosta manje dodavanja.

U drugom poluvremenu je Bode Glimt postigao dva brza gola, činilo se da sledi prava katastrofa kada je Ognjen Mimović postigao pogodak i tako obezbedio nešto povoljniji rezultat.

Nakon meča, Bode Glimt je imao i jasnu poruku.

- Moglo je biti i više, ali u Srbiju nosimo dobru zalihu za nastavak - stoji u zvaničnoj objavi Bode Glimta.