Novi kiks Novosađana: Vojvodina "prokockala" 2:0 protiv Radničkog

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Radničkog i Vojvodine odigrali 2:2

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca i Vojvodine odigrali su nerešeno 2:2 u meču petog kola Superlige Srbije.

Imali su Novosađani sve na svojoj strani i igru i rezultat. Ali... i ovoga puta, ostali su bez sva tri boda.

Posle samo 23 minuta igre u Gornjem Milanovcu Vojvodina je vodila 2:0. Posebno raspoložen je bio Isa Jusuf Bamidele koji je zatresao mrežu rivala prvo u 4. minutu posle dodavanja Uroša Nikolića, a onda i u 23. na dodavanje Kejleba Zadija.

Ipak, već do poluvremena, rezultat je promenjen. Vidosavljević je u 40. minutu bio asistent Dilanu Ortizu, a zatim je u 84. minutu realizovao penal za konačnih 2:2.

Oba kluba imaju po četiri boda iz četiri odigrane utakmice.

Radnički je na 11., a Vojvodina na 12. mestu na tabeli Superlige Srbije.

Radnički u narednom kolu gostuje u Zaječaru OFK Beogradu, dok će Vojvodina u Bačkoj Topoli dočekati Napredak.