Kakav šok za Partizan: Ovako je Lugano sa igračem manje dao gol u 111. minutu i izbacio crno-bele

M. M.
M. M.

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 10

Posle poraza u Humskoj, Partizan je odigrao 2:2 u Švajcarskoj

Imao je Partizan kontrolu situacije u Švajcarskoj, nadoknadili su 0:1 iz Beograda i posle 90 minuta vodili su sa 2:1 protiv Lugana!

U produžetak su ušli sa igračem manje i imali su nekoliko prilika da reše meč, da bi Hičam Mau u 111. minutu šokirao crno-bele i poravnao rezultat na 2:2. Rezultat koji je švajcarski tim odveo dalje.

Mau je, inače, rezervista, ušao je u igru u 64. minutu, dok je crveni karton za domaći tim dobio Albin Hajdari u 88. minutu. Pre toga je domaćin imao dve prilike, pogodili su i prečku, ali  su generalno od tog 88. minuta bili u podređenom položaju.

Partizan će, inače, u plej-ofu Lige konferencije ići u Belgiju na noge Gentu koji je posle produžetaka savladao Silkeborg sa 3:2.