Zvezda ga vratila posle suspenzije, on dao 2 gola za 2 minuta: Evo kako su crveno-beli "nokautirali" Čuku

M. M.
M. M.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Kakva sekvenca za Olajinku

Nigerijski fudbaler Piter Olajinka nije mogao da zamisli bolji povratak u tim Crvene zvezde, jer je posle suspenzije dao čak dva gola za dva minuta protiv Čukaričkog!

Olajinka je pred početak sezone sklonjen iz tima jer je želeo da ide u Slaviju iz Praga. Vladan Milojević ga je vratio jer mu ovaj treba za plej-of Lige šampiona, što je krilni napadač potvrdio i u derbiju 5. kola Superlige.

Igrao se 15. minut kada je Olajinka prvi put prevario golmana Brđana Mirkovića. Sjajno je sačekao centaršut Pume sa desne strane i glavom zatresao mrežu za 1:0.

Radost navijača Zvezde se nije ni stišala, a Olajninka je u 17. minutu sjajno došao do kaznenog prostora, opalio desnom nogom i promenio rezultat na semaforu - 2:0.