Vojvođanski derbi pripao ekipi TSC-a: Topolčani rešili pitanje pobednika posle prvog dela

L. I.

Čitanje: oko 1 min.
  • 3

TSC je sad četvrti sa sedam bodova, a sledećeg vikenda će dočekati OFK Beograd.

Fudbaleri TSC-a savladali su Vojvodinu kao gosti na svom stadionu rezultatom 3:1 u meču 4. kola Superlige Srbije.

U devetom minutu Vojvodini je poništen gol Marka Veličkovića zbog ofsajda posle intervencije iz VAR sobe. TSC je u finišu poluvremena postigao dva gola, a oba puta je asistent bio Mihajlo Banjac. U 36. minutu gol je dao Aleksandar Ćirković, a u 45. Aleksa Pejić.

Vojvodina je smanjila u 57. minutu, Mihailo Ivanović je bio strelac, a Kejleb Zadi strelac. Konačan rezultat postavio je rezervista Bence Sos golom u 90+6. minutu.

Vojvodina je ostala na tri boda iz tri odigrane utakmice i sad je 12. na tabeli. U narednom kolu Vojvodina gostuje kragujevačkom Radničkom u Gornjem Milanovcu, ali će pre toga u četvrtak pokušati da nadoknadi minus iz prvog meča protiv Maribora.