Romantika ipak ne živi i u Zaječaru: VAR dodelio penal Čuki, OFK Beograd ostao kratkih rukava protiv Brđana

S. L.
S. L.

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Nije bilo sreće

Fudbaleri OFK Beograda su poraženi u okviru 4. kola Superlige Srbije od strane Čukaričkog sa 2:1, i to pošto su Brđani dobili penal u 94. minutu nakon intervencija VAR tehnologije gde je precizan bio Marko Docić.

Stadion u Zaječaru je video Superligu, ali videli smo i dosta veliki broj navijača na istoku Srbije, koji su dočekali najkvalitetniji fudbalski rang u našoj zemlji.

OFK Beograd je praktično i pokazao zube u ovom meču, iako su dosta slabo startovali. Vinisijus Melo je postigao gol u 11. minutu, te su tako Brđani poveli. Ipak, OFK Beograd je dominriao tokom prvog dela.

Romantičari sa Karaburme su imali čak 10 šuteva, bolji posed i sve na svojoj strani, ali lopta nije htela u gol. Odmah na početku drugog poluvremenu su imali i ozbiljnu priliku, ali je Aleksandar Kahvić promašio penal.

Isti igrač je postigao gol samo osam minuta kasnije, te je do kraja meča rezultat ostao nepromenjen.

Igrao se 94. minut, pao je Miladinović u kaznenom prostoru, a VAR je pokazao na penal i Marko Docić je bio precizan.