FK Vojvodina, FK Maribor Foto: MN Press / vp

Drama Vojvodine u Mariboru: Lale s igračem manje primile gol u 98. minutu i izgubile u Sloveniji!

≫
  • 0

Činjenice

• Fudbaleri Vojvodine igraju prvi meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija, gde im je rival ekipa Maribora iz Slovenije.
  • Prvi meč se igra na stadionu "Ljudski vrt" s početkom od 20 časova i 15 minuta.
  • Vojvodina je imala veoma teškog rivala u prethodnom meču, gde je poražena od Ajaksa, dok je slovenački tim bio bolji od Krajove.
  • Inače, pobednik ovog duela ide na boljeg iz duela Tampere - Đurgarden.
Najnovije
19:11

Maribor - Vojvodina 2:1 (0:0) /Iličić 59', Sudani 97' - Seri 77'/

22:12

90+8' Goool... Vojvodina je primila gol

Ne, ne, ne... Primila je gol Vojvodina u 97. minutu.

22:01

88' Žuti karton i za Bamidelea...

Jusuf Bamidele je dobio žuti karton zbog povlačenja sa leđa.

Na drugoj strani je karton dobio Pirvis, desni bek ekipe iz Maribora.

21:55

77' SEEEEERI!

Iiiiii, evo gola za Vojvodinu, Seri je postigao gol u 77. minutu i to sa igračem manje!

Mihailo Ivanović je povukao, onda je našao Serija, a ovaj igra dupli pas sa Bamideleom i postiže pogodak.

21:51

76' Čuva Carević svoju ekipu!

Odličan je golman Vojvodine, odbranio je i penal, imao je i odbrana tokom prvog dela a i sada se ponovo istakao.

21:51

73' Bamidele šutira u golmana

Mogao je napadač Vojvodine da dođe do gola, ali je loptu poslao pravo u golmana Juga.

21:50

70' Šok, Medojević dobio crveni karton!

Slobodan Medojević se vratio u klub, ušao je na stratu drugog dela, a već je u 70. minutu dobio crveni karton i to direktan.

21:44

67' Prečka!

Pogađa Vojvodina prečku preko Mihaila Ivanovića.

Nemaju sreće Lale u Sloveniji.

21:35

61' Gol, Vojvodina gubi!

I evo ga... Ono što se očekivalo, dolazi do gola Maribor.

Bio je dosuđen penal za Maribor, Josip Iličić je šutirao i njemu je Carević odbranio, ali je naleteo na odbitak i postigao je gol.

21:24

47' Nadamo se boljoj Vojvodini

Krenulo je drugo poluvreme u Mariboru, a očekujemo da će se nešto promeniti u ovom delu igre...

21:03

45+2 - POLUVREME Maribor - Vojvodina (0:0)

Kraj prvog dela utakmice!

Vojvodina je u smiraj prvog dela dobila i još jedan žuti karton, zaradio ga je Njegoš Petrović.

Doduše, Vojvodina je došla i do prvog udarca u okvir gola.

20:55

35' Prvi žuti kraton

Prvi žuti karton na ovom meču je dobila ekipa Vojvodine i Mihaj Butean.

20:52

33' Peh za Vojvodinu!

Mlado krilo Andrija Radulović je morao da izađe iz igre zbog povrede.

Njega je zamenio Mihailo Ivanović.

20:49

30' Maribor sve više pritiska...

Vojvodina nema šut u okvir gola protivnika, ali sa druge strane Maribor sve više pritiska ekipu iz Novog Sada.

Maks Barišić je već imao dva pokušaja, Carević je odbranio oba.

20:43

27' Vojvodina bez šuta u gol...

Loše igra Vojvodina za sad... Lale iz Novog Sada nemaju nijedan pokušaju okvir gola tima iz Slovenije.

20:37

18' Carević je heroj!

Još jednom odlično brani golman Vojvodine.

Sada je Božić šutirao, ali je golman Carević još jednom odbranio.

20:31

14' Opet siguran Carević!

Loše se postavila odbrana Vojvodine, ne briljiraju Sičenje i Crnomarković pozadi.

To je moglo da bude opasno, ali je Carević na dobrom mestu, još jednom.

20:30

11' Brani Carević!

Josip Iličić je povukao, dodao je Barišiću, a on je šutirao iz prve.

Na mestu je bio Lazar Carević i ukrotio je ovaj udarac.

20:29

8' Šutira Njegoš!

Evo pokušaja Vojvodine, Njegoš Petrović je šutirao.

Raspalio je po lopti, ali nije bio precizan.

20:29

4' Maribor je opasan

Od početka pokušava napadač Bogre da napravi pritisak.