Samo su Bruno Duarte i Elsnik dobra pojacanja, a ostali igraci koje su Mrkela i Marin doveli su losi! Imamo desetak igraca kojih bi morali da se oslobodimo, ali kako?

Prvo se osloboditi Mrkele, pa zatim Marina, a onda igrača koje su doveli. A tu je i onaj što je "aminovao" njihova pojačanja, Terza.

3. avgust 2024 | 21:36

op zica zica zica na programu sklanjalica..

• radio tirana javlja

3. avgust 2024 | 21:20

poveli smo ..pocela je sklnajalica ..gol iz nicega..tel je zazvonio..ej albanci albnaci..enver bi vas sve na goli a tek vas stvaralc krcun...jad i tuga

• 🇷🇸🇷🇺🇷🇸🇷🇺

3. avgust 2024 | 21:03

Еее моји балвани. Данас сам баш, по ко зна који пут одгледао утакмицу Звезда - Бајерн у полуфиналу купа шампиона '91. Оно је био фудбал, а за то што ви радите, (не могу да напишем играте) још нико није успео да нађе назив. Па то је срамота за трећу лигу Србије, а ви причате да се појачавате за лигу шампиона. Срам вас било бре!!! Враћајте држави народне паре и једни и други!!!

• spasavjte nas sudije

ako nas sudije ne izvuku ..pukli smo i ovu.pa zar sa ovim igracima i trenerom u ligu sampiona.u pravu su grobari kad nam kazu da smo lazni prvaci.ovo nema veze sa vezom.bez sudija izgubicemo utakmicu

• 5

3. avgust 2024 | 20:57

ŠTA ti JAVLJA BLIZANAC IZ tirane fadilje ? JEL' POČEO DRUGI SET ? A DA, 2:9 🔒

• Lado

3. avgust 2024 | 20:52

Jad i bijeda za 45 min uputiti 2 udarca na gol,a o kiksevima obrane da ne govorim.

• delia bijeljina

3. avgust 2024 | 20:15

jel sredjno sa sudijama ..nemojte kao proslu da nas vade u 113 minuti..sad se mora rijesiti do poluvremena ..2 panal i 2 crvena..od igre ne ocekujemo nista.nemamo igrace za nesto jace.savez sudije i var..to je nas spas

3. avgust 2024 | 20:11