Došao iz Zvezde u Vojvodinu, pa na debiju dao gol Ajaksu posle samo 2 minuta u igri

M. M.
M. M.

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Kakav trenutak za Nikolića

Pamtiće desni bek Lazar Nikolić zauvek svoj debi u dresu Vojvodine, jer mu je samo dva minuta trebalo da se upiše u strelce - i to protiv slavnog Ajaksa!

Nikolić je u ovom prlelaznom roku stigao u Novi Sad iz Crvene zvezde, protiv Tekstilca i Kopljanika u Amsterdamu je sedeo na klupi, da bi u četvrtak veče kao rezervista pogodio za 1:1.

Igrao se 57. minut kada je Nikolić kročio u igru, rezultat na semaforu je bio 1:o za goste, ali je pomenuti fudbaler u 59. razgalio domaće navijače i vratio nadu Vojvodini.

Trebao je Voši još jedan gol, u prvom meču su izgubili sa 1:0, međutim, Jorel Hato je u 85. doneo novu prednost Kopljanicima. Za kraj, pogodio je i Traore - 3:1.

Ipak, nema sumnje da je ovo velika noć za Nikolića čiji gol možete pogledati ispod: