Pogledajte golove Duartea i Endiajea posle kojih je Zvezda došla do remija protiv Mladosti

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Crveno-beli se spasili poraza u finišu

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su protiv Mladosti iz Lučana u okviru 2. kola Superlige Srbije, a pomenuti susret završen je rezultatom 2:2.

Gosti su posle prvog dela meča imali dva gola prednosti, a crveno-beli su terensku inicijativu i igrača više od 65. minuta uspeli da materijalizuju tek u finišu susreta.

Igrao se 86. minut kada je Bruno Duarte na asistenciju Lazara Jovanovića postigao gol i smanjio rezultat. Odlično je centrirao talentovani fudbaler, a Duarte je bio najviši u skoku i smestio loptu iza leđa Stamenkovića.

Crveno-beli su nastavili sa napadima, a proizvod toga bio je izjednačujući gol Šerifa Endiajea. Ovoga puta Duarte je bio u ulozi asistenta, a senegalski fudbaler uspeo je da poravna rezultat.

Imala je Zvezda još par prilika, ali je ipak na semaforu ostalo 2:2, a ovaj bod će svakako više odgovarati izabranicima Nebojše Joksimovića.