Teška bruka Baraka Bahara: Tim koji je umalo izbacio Partizan iz Evrope ga ponizio kao niko do sada!

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Sabah iz Bakua je slavio sa čak 3:0 na gostujućem terenu

Bivši trener Crvene zvezde, Barak Bahar doživeo je jedan od najneprijatnijih poraza u svojoj karijeri ove večeri u kvalifikacijama za Ligu konferencije i to na domaćem terenu u Izraelu! Azerbejdžanski Sabah iz Bakua uspeo je da uništi Makabi iz Haife sa čak 0:3 i da ih na taj način najverovatnije izbaci od Evrope.

Kažemo najverovatnije jer je preostalo da se odigra i revanš u Azerbejdžanu, ali je teško za povrerovati da bi posle svega večeras Sabah mogao da ispusti prednost od tri gola.

Podsetimo, ako ste zaboravili, Partizan je upravo igrao sa Sabahom iz Bakua prošle sezone kada je izgubio u gostima sa 2:0, ali je potom u revanšu nadoknadio minus i posle penala izbacio Azere.

Večeras je u prvom poluvremenu sve bilo mirno i ništa nije nagoveštavalo da će tim Baraka Bahara doživeti ovako tešku bruku.

Ali, kako je krenulo drugo poluvreme i kako smo ušli u poslednjih pola sata igre, krenulo je ludilo Azera.

Safranko je prvo na asistenciju Alsagarova u 62. minutu doneo prednost Sabahu, da bi Sekidika u 78. minutu duplirao prednost.

Konačan rezultat postavio je Alijev svojim pogotkom u 88. minutu utakmice.

Revanš se igra za tačno sedam dana u Azerbejdžanu.