Kakva blamaža kluba sa tzv. Kosova: Bivši fudbaler Zvezde im zagorčao život, na kraju izgubili sa čak 6:0!

S. T.
S. T.

Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Ljapi se baš očajno proveo u Danskoj

Fudbaleri ekipe Ljapija sa tzv. Kosova doživeli su pravu blamažu večeras u kvalifikacijama za Ligu konferencija, pošto su na gostovanju u Danskoj uspeli da ne postignu nijedan pogodak, ali zato da prime čak šest od slavnog Brondbija - 6:0 (4:0)!

Fudbaleri kluba iz Podujeva su na megdan Brondbiju došli nakon eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope, gde su se sastali sa poljskim drugoligašem Vislom.

Poljaci su dobili oba meča protiv tima sa tzv. Kosova sa 2:0, odnosno 2:1, a danas su Danci bili još nemilosrdniji.

Već do poluvremena su spakovali četiri gola u njihov gol i to preko Suzukija u 16. minutu, bivšeg fudbalera Zvezde, Ohija Omoižuanfa u 20. minutu, Bundgarda u 24. minutu i Nartija u 40.

Nastavili su Danci da guraju jako i u nastavku utakmice, pa su Kvistgorden u 88. minutu i Švartau u 90. minutu došli do konačnog rezultata ovog meča.

Revanš se igra za sedam dana, a on će naravno biti samo formalnost posle ovakvog rezultata u Danskoj.