Napredak objavom razbesneo navijače Partizana: Grobari su ovo shvatili kao veliku provokaciju rivala

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 24

Isključenje se dogodilo u 68. minutu

Superligaška zavesa podignuta je u petak utakmicama odigranim u Leskovcu i Beogradu. Nominalni domaćini poraženi su u oba okršaja, pa je tako Železničar u Pančevo odneo tri boda protiv Radničkog 1923 (3:2) dok je Partizan porazio Napredak minimalnim rezultatom.

Crno-beli su na najčudnijem gostovanju ikada, na svom stadionu, imali dosta problema sa Kruševljanima i tek u trećem minutu nadoknade golom Mateusa Saldanje probili bedem.

Od 68. minuta Partizan je imao brojčanu prednost, pošto je Miloš Tošeski krvnički startovao nad Vukašinom Đurđevićem i zaradio direktan crveni karton.

Upravo je ovaj momenat bio najupečatljiviji za ljude koji vode društvene mreže Napretka pa su uz objavu rezultata utakmice dodali i fotografiju momenta pokazivanja isključenja, što je razbesnelo navijače Partizana.

Bili su besni jer so to videli kao provokaciju od strane rivala, pa su preplavili sekciju komentara i izrazili svije nezadovoljstvo.