Bruka Budućnosti iz Podgorice: Izgubili od seoskog kluba sa tzv. Kosova u prvom kolu kvalifikacija za LK

S. P.

Neverovatan rezultat...

• 3
FK Mornar Bar Foto:R.R. / ATA Images / Profimedia

Fudbaleri Mornara iz Bara pobedili su večeras na svom terenu Dinamo Tbilisi rezultatom 2:1 u prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu konferencije.

Mornar je poveo golom Marka Đurišića u 20. minutu. Prednost je duplirao Milan Vušurović tri minuta kasnije.

Ekipa iz Bara je od 84. minuta igrala sa igračem manje, pošto je Ermin Seratlić dobio crveni karton. Strelac jedinog gola za Dinamo bio je Nikoloz Ugrekelidze u 90+4. minutu.

Revanš utakmica je na programu za sedam dana u Tbilisiju. Pobednik dvomeča igraće u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije protiv Radničkog iz Kragujevca.

Sa druge strane, fudbalski klub Mališeva iz tzv. države Kosovo uspeo je da slavi nad ekipom Budućnosti rezultatom 1:0.

Jedini gol je postignut u 67. minutu od strane Brutija, dok ostatak meča nije bilo većih uzbuđenja.