Pogledajte kako je Zvezda dotukla Soči i dala 2 gola za 5 minuta

M. M.

Strelci su Šerif i Jovanović

• 0

Spavala je Crvena zvezda većinu prvog poluvremena utakmice prottiv Sočlija, ne računajući uvodnih pet minuta, a onda je u finišu zadala jak udarac ruskom timu i dala je dva gola za sigurno vođstvo na pauzi  - 2:0!

Igrao se 39. minut kada su crveno-beli poveli golom Šerifa Endijaea, čoveka koji je u 3. minutu imao zicer. Ovoga puta dobio je sjajnu loptu od Dalsija, izbegao je ofsajd zamku, obišao golmana Sočija i pogodio praznu mrežu.

Nije se radost srpskog šampiona ni stišala, a već je bilo 2:0 na semaforu kada je svoj prvenac u crveno-belom postigao Lazar Jovanović, sin nekadašnjeg srpskog reprezentativca Milana Laneta Jovanovića.

Jovan Šljivić je šutirao sa leve strane, golman Dektev je uspeo da odbrani, ali lopta je pala tačnu na nogu Zvezdinog ovosezonskog pojačanja iz Vojvodine koji je samo minut ranije takođe mogao da se proslavi.