≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 4

Veliki uspeh Tekstilca

Veliki uspeh Tekstilca iz Odžaka! Pre dve sezone igrali su Srpsku ligu, dok će u sledećoj biti članovi najelitinijeg fudbalskog takmičenja - Superlige!

Do velikog uspeha stigli su preko baraža protiv Javora i remija u Ivanjii u revanšu - 1:1. Prethodno je Tekstilac slavio u prvom meču sa 1:0, a zanimljivo je da je strelac oba gola za tim iz Odžaka bio Miroslav Marković.

U prvoj utakmici je promašio penal, pa iz odbitka pogodio - dok je u ponedeljak popodne bioo precizan sa bele tačke u Ivanici u 53. minutu.

Vratio se Javor u igru pogotkom Bubakarija Dukurea u 75. minutu, ali Javor nije ima snage za potpuni preokret i nakon 13. mesta u SL prošle sezone ići će u Prvu ligu Srbije.

Podsetimo, tokom večeri dobićemo i poslednjeg člana SL kada na megdan izažu Železničar iz Pančeva i Inđija. U prvoj utakmici bilo je 2:1 za "dizelku".