Klub koji se nalazi pod istragom na ivici ulaska u Superligu Srbije: Javor poražen u Novom Sadu!

S. I.

Minimalac dovoljan za početno vođstvo

• 0
FK Tekstilac Foto: Printskrin / YouTube / MozzartBet Prva liga Srbije

Fudbaleri Tesktilca pobedili su Javor sa 1:0 u prvom meču baraža za ulazak odnosno opstanak u Superligi Srbije. Meč je odigran na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu, a trenutak odluke dogodio se u prvom poluvremenu.

Igrao se 33. minut kada je domaćin dobio kazneni udara, a Miroslava Markovića je pročitao golman Strahinja Manojlović. Sreća je bila na strani tima iz Odžaka, pa se lopta vratila istom igraču koji je doneo plus.

Imao je Javor veći broj prilika tokom samog meča, ali je razigrani golman Bojan Brać sačuvao minimalac i svoju mrežu ostavio netaknutom.

Revanš meč je na programu trećeg juna i igra se u Ivanjici.

Podsetimo, Tekstilac se nalazi pod istragom zbog sumnje u regularnost dve odigrane utakmice Prve lige Srbije.