PLS: Sloboda "minimalcem" odbranila domaći teren, Metalac siguran protiv Radničkog

S. J.
S. J.

Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Sloboda je u Užicu savladala ekipu Dubočice sa minimalnih 1:0

Odigrane su dve utakmice Prve lige Srbije u terminu od 18.00, a do domaćini su bili maksimalni.

Metalac je na svom terenu slavio protiv Radničkog iz Beograda, sa 2:0. Dvostruki strelac bio je Milinković, koji je pogađao u 69. i 83. minutu.

Radnički je ostao zakucan za dno sa 19 bodova, dok je Metalac posle ove pobede na 12. mestu sa 34 boda.

U drugom meču, Sloboda je u Užicu savladala ekipu Dubočice sa minimalnih 1:0, a jedini gol viđen je u 75. minutu.

Dubočica je ovim porazom ostala na sedmom mestu sa 38 bodova, dok je Sloboda na 13. mestu sa 29 bodova.