Radnički iz Niša traži hitan sastanak sa FSS pred meč sa Zvezdom: Meraklije nezadovoljne suđenjem u Superligi

S. L.
S. L.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Fudbaleri Radničkog iz Niša su u okviru 24. kola Superlige Srbije u Pančevu poraženi od Železničara sa 3:2, ali nakon meča su ostali i bez trenera, pošto je Nikola Trajković odlučio da pozove neopozivu ostavku i kako kaže zauvek ode iz srpskog fudbala.

Ipak, čini se kao da nije kraj celoj zbrci, jer su iz Radničkog sada tražili i hitan sastank sa FSS-om, tačnije, čelnim ljudima i to pred megdan sa Crvenom zvezdom, kako prenosi Sportski žurnal.

U Nišu nisu sedeli skrštenih ruku, već su odmah uputili zahtev u kom su naložili da žele da se nađu sa predsednikom Draganom Džajićem, potpredsednikom Branislavom Nedimovićem, kao i generalnim sekretarom Jovanom Šurbatovićem i predsednikom sudijske komisije Dejanom Santračem.

Delegaciju Radničkog bi trebalo da čine predsednik Upravnog odbora Dragan Marković, direktor kluba Dejan Propadalo, član Upravnog odbora i advokat.

Kao razlog, navodi se i želja za otvaranjem dijaloga, kao i pokušao da se pronađe rešenje kada je reč o suđenju u Superligi Srbije.

Podsetimo, Radnički iz Niša u sledećem kolu igraju protiv Crvene zvezde.

(Telegraf.rs)

Video: Ovako je Radnički poveo protiv Železničara

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Aca Niš

    11. mart 2024 | 14:44

    Zašto to niste tražili posle utakmice sa Radnikom ? Niste jer je braći Bambalić odgovarao rezultat za kladžu , sad ste se setili !

  • BOBA

    11. mart 2024 | 17:40

    Koja farsa,Trajković po treći put trener Radničkog za kratko vreme,da ima malo dostojanstva ne bi se vraćao posle skorašnjeg otkaza,vrte se isti treneri godinama a očigledno je da nemaju kvalitet za nešto više,nemaju ni autoritet i najlakše je za neuspeh okriviti sudije,a kada im pomognu ćute kao zaliveni

  • Grotlo

    11. mart 2024 | 19:25

    Sta ste se uplasili. Samo partizan moze protiv sudija i celog fss, svi ostali morate da se prepustite kur... namestanju

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA