Nestvaran početak meča u Premijer ligi, 2:0 posle samo 140 sekundi igre

M. M.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Kakav start Lutona

Da su zamišljali, fudbaleri Lutona nisu mogli da požele bolji start utakmice protiv Brajtona gde su posle samo tri minuta imali dva gola viška.

Tek što je lopta krenula sa cenra, domaći fudbaleri su presekli napad Brajtona, kreirali su akciju posle koje je Ilajdža Adebajo u 18. sekundi prvi zatresao mrežu. Gol možete pogledati OVDE.

Slavlje Lutonovih navijača se nije ni stišalo, a Čiedozi Ogbene je na ulasku u 3. minutu pobegao odbrani Brajtona i posle dva minuta i 17 sekundi povisio rezultat na 2:0. Njegov gol možete pogledati OVDE.

Luton je pre ove utakmice bio u zoni ispadanja sa 16 bodova, dva manje od Evertona, dok je Brajton na visokom sedmom mestu sa 32 boda.