Dušan Vlahović je mašina za golove! Srbin ponovo "pocepao" mrežu, ali Juventus ostao bez pobede

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Ne prestaje da rešeta Srbin

Srpski fudbaler i napadač Juventusa, Dušan Vlahović nastavio je da trese mreže u Seriji A.

Ovog puta, u ulozi "žrtve" našao se Empoli, ali i pored toga Juventus nije uspeo da dođe do važne pobede, s obzirom na to da je susret okončan rezultatom 1:1.

Igrao se 50. minut, kada se Vlahović najbolje snašao u gužvi, naleteo na odbijenu loptu i "zakucao" je u mrežu za vođstvo Stare dame, i to sa igračem manje.

Iskoristio je Empoli to što je od 18. minuta imao igrača više, te je došao do izjednačenja u 70. minutu, kada je Baldanzi na prelep način savladao Ščesnog.

Stara dama je tako ostala bez dva izuzetno važna boda u borbi za titulu, i sada ima dva boda više od drugog Intera, ali treba napomenuti i da Juve ima dva meča više.

Sa druge strane, Empoli je ostao u opasnoj zoni, i nalazi se na 19. mestu sa 17 bodova.