Nekadašnji treneri večitih ukrstili koplja u Emiratima: Milojević treći put bolji od Nikolića

E. S.

Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Milojevićev Al Vasl je vodeći tim šampionata

Derbi susret u ligi Ujedinjenih Arapskih Emirata između UAE Šabab Al Ahli iz Dubaija i Al Vasla pripao je gostujućoj ekipi koja je trijumfovala rezultatom 2:1.

Podsećanja radi, pomenute klubove sa klube predvode nekadašnji treneri večitih - Miloš Milojević predvodi Al Vasl, dok je na klupi UAE Šabab Al Ahlija Marko Nikolić.

Nekadašnji strateg Zvezde Milojević nadmudrio je svog kolegu Nikolića čak treći put u poslednja dva meseca.

U ovaj meč bolje su ušli domaći fudbaleri koji su pogotkom Giljermea imali prednost od 1:0, da bi Haris Seferović izjednačio u 39. minutu. Veliku pobedu Al Vaslu doneo je Kajo Kanedo u 86. minutu.

Nakon ovog kola Al Vasl je prvoplasirani tim na tabeli sa 30 bodova, dok je UAE Šabab Al Ahli na trećem mestu sa 24 bodova.