Inter siguran u Rimu: Lautaro i Tiram srušili Lacio za potvrdu prvog mesta

S. J.
S. J.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri milanskog Intera savladali su na gostovanju u Rimu ekipu Lacija sa 2:0, u okviru 16. kola Serije A.

Izabranici Simonea Inzagija su u potpunosti iskoristili greške protivnika, i kaznili ih sa dva pogotka u mreži domaćih.

Prvi gol bio je delo Lautara Martineza u 40. minutu, nakon dekoncetrisanosti i greške domaćih igrača.

Igrao se 66. minut, kada je Markus Tiram duplirao prednost na asistenciju Barele, i tako, ispostavilo se, postavio i konačan rezultat.

Ono što je posebno obeležilo ovaj susret jeste dirljiv pomen Siniši Mihajloviću od strane navijača Lacija.

Kada je reč o stanju na tabeli, Inter je ovim učvrstio prvu poziciju i sada ima 41 bod, dok je Lacio na dalekom 11. mestu, sa čak 20 bodova manje u odnosu na milanski tim.