Frajburg demolirao Olimpijakos sa pet golova u mreži i dao TSC-u šansu za evropsko proleće uprkos porazu

S. T.
S. T.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Tim iz Bačke Topole mora da slavi u završnoj rundi

Tužan kraj meča videli smo u Bačkoj Topoli gde je TSC izgubio do engleskog Vest Hema golom u 89. minutu meča, ali je sastav sa severa Srbije dobio lepe vesti iz Nemačke, gde je Frajburg demolirao Olimpijakos sa pet pogodaka u mreži - 5:0 (4:0).

Skandalozno loše su odigrali Pirejci i pokazali da su i te kako ranjivi, pa se može reći da su prošli isto onako kako je prošao i TSC na gostovanju Nemcima u prošloj rundi.

Već posle osam minuta je na semaforu pisalo 2:0 posle dva gola Gregoriča, koji je potom u 36. minutu kompletirao i het-trik.

U 42. minutu je Sidilija na asistenciju Gregoriča, koji je možda odigrao i meč karijere uspeo da postigne i četvrti pogodak. Na kraju je Doan u 77. minutu postavio konačan rezultat.

Od ostalih rezultata, treba istaći da je crveni karton dobio Mijat Gaćinović u porazu AEK-a od Brajtona u Grčkoj (0:1), te da je Sparta u Pragu iznenadila Betis (1:0).