Goleada i totalni preokret na Sardiniji: Utakmica koja je ponudila sve što fudbal može pružiti

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Kaljari šokirao protivnika u zavšnici

Fudbaleri Kaljarija su u 10. kolu Serije A slavili protiv Frozinona rezultatom 4:3 nakon preokreta u nadoknadi vremena.

Domaći tim pružio je fantastičnu borbu svih 90 minuta, dok je protivnik posustao u samoj završnici. Na ovom meču smo mogli videti svega od golova, uspešnih VAR gledanja snimaka, povreda i ostalih dešavanja.

Frozinone je poveo već u 23. minutu golom Soula, koji je već 14 minuta kasnije dodao još jedan pogodak za 2-0. Sa 3-0 su poveli početkom drugog poluvremena u 49. minutu, međutim tu njihovoj sreći biva kraj.

Kaljari preuzima stvari u svoje ruke, prvi gol postiže Oristanio u 72, a već četiri minuta kasnije Makumbu se priključuje listi strelaca. U nadoknadi vremena Pavoleti postiže jedan i dva minuta kasnije isti igrač donosi pobedu svom timu.

Meč je bio pun uzbuđenja i raznih promena sudijskih odluka, pa smo na kraju zaista videli sve što moderni fudbal može da pruži.