Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Nije poznato kada se Gorecka vraća na teren

Fudbaler Bajerna Leon Gorecka uspešno je operisan, pošto je u subotnjem meču sa Majncom u Bundesligi slomio ruku, saopštio je klub iz Minhena.

Bajern je u gostima savladao Majnc 3:1 u meču osmog kola Bundeslige, a Gorecka je postigao treći gol za svoj tim u 59. minutu. Gorecka je morao zbog povrede da napusti teren u 75. minutu, a posle detaljnih pregleda utvrđeno je da se radi o lomu ruke.

Bajern je saopštio da je nemački reprezentativac uspešno operisan, ali nije naveo koliko će Gorecka morati da pauzira. On je ove sezone odigrao 12 utakmica i postigao je dva gola.