"Savo, pali su, imamo ih...": Urnebesan snimak navijača BiH tokom meča sa Portugalom

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 6

Fudbaleri Bosne i Hercegovine doživeli su pravi debakl u ponedeljak, kada su poraženi od Portugala sa 5:0, u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Ekipa Sava Miloševića, primila je svih pet golova u prvih 45 minuta, što je izazalo veliki bes kod navijača.

"Popustili su" Portugalci u drugom delu drugog poluvremena, a jedan od navijača domaćih, iskoristio je to kako bi se našalio sa selektorom Savom Miloševićem.

- Savo, pali su, imamo ih! 4-4-2, veruj mi! - uzviknuo je jedan od navijača u 79. minutu, pri rezultatu 0:5, što je izazvalo opšti smeh na tribinama, a kako je to izgledalo pogledajte ispod.