LŠ: Srpski arbitri videli ludnicu u Berlinu, Union vodio 2:0, pa ih Braga okrenula u 94. minutu!

Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Velika pobeda Portugalaca

Počelo je i drugo kolo Lige šampiona, gde su fudbaleri Real Sosijedada slavili protiv Salcburga sa 2:0, dok je u drugom meču ovog kola viđena jedna neverovatna utakmica u izvedbi Union Berlina i Brage, gde je portugalski tim slavio posle ludog preokreta.

Kada se pogledaju ove dve utakmice, Sosijedad i nije bio toliko interesantan u ovom momentu, pošto su već u prvih pola sata igre rešili utakmicu sa dva brza gola preko Mikaela Ojarzabal, dok je Mendez u 27. minutu postavio konačnih 2:0.

Za Salcburg su Strahinja Pavlović i Aleksa Terzić odigrali čitav meč, dok je Petar Ratkov ušao na poluvremenu.

Dok, drugi meč, Brage i Union Berlina u Nemačkoj je doneo pravu "ludnicu", kojoj su prisustvovali srpski arbitri.

Union je vodio sa 2:0  37 minuta igre, kada je usledio pravi preokret.

Braga je do poluvremena uspela da smanji na 2:1, kada je Nijakate postigao gol, a onda je usledila jedna lepotica Brume.

Na kraju, Kastro je postigao gol u 94 minutu za konačnih 3:2 i slavlje portugalske ekipe.