Jang Bojs na krilima fenomenalnog gola uz tri boda stiže u Beograd: Zvezdu čeka ozbiljan posao na Marakani

Slavili su momci iz Berna na gostovanju Grashopersu

• 2
FK Jang Bojs Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Jang Bojsa ostvarili su pobedu na poslednjem meču pred put u Beograd i gostovanje Crvenoj zvezdi u Ligi šampiona, pošto su u devetom kolu šampionata Švajcarske slavili na putu protiv Grashopersa - 0:1 (0:1)!

Jedini gol na ovoj utakmici bio je delo neverovatnog Sedrika Itena i to petom! U 17. minutu primio je centaršut koji je dobio od Garsije i potpuno je iznenadio protivničkog golmana sa oko 12 metara. Taj gol možete pogledati ovde.

Do kraja utakmice, Jang Bojsi su još jednom zatresli mrežu, ali je ovoga puta reagovao VAR. Desilo se to u 69. minutu kada je Elija počeo prerano da se raduje, jer je postojao ofsajd u izgradnji akcije.

To nije poremetilo tim iz Berna da do kraja ostane čvrst i da zadrži tri boda u svojim rukama i time ostane na čelu šampionata Švajcarske sa 17 bodova iz osam utakmica uz učinak od pet pobeda, dva nerešena rezultata i jedan poraz.

Grashopers ostaje pri samom dnu sa samo pet bodova na 11. mestu.

Meč Crvena zvezda - Jang Bojs na programu je u sredu od 21.00 čas na stadionu "Rajko Mitić".