Velika greška Omrija Glazera: Golman Zvezde "poklonio" gol Rumunima

Smušena intervencija izraelskog čuvara mreže

• 12
Omri Glazer Printscreen: Twitter/BabaGol_

Nastavile su se borbe u kvalifikacijama za prvenstvo Evrope koje se naredne godine igra u Nemačkoj. Utakmica između Rumunije i Izraela je možda i u prvom planu, posebno zbog činjenice da gol gostiju čuva golman Omri Glazer. Ipak, čuvar mreže Crvene zvezde se na pomenutom meču propisno obrukao.

Naime, nakon uvodnih 45. minuta Rumunija ima prednost od 1:0, a pogotku je kumovala nespretna intervencija Glazera.

Igrao se 27. minut. Rumuni su povukli loptu, ona je došla do Stančijua koji je šutirao sa nekih 20-ak metara, udarac nije bio toliko snažan, a Glazer je odbija pravo na nogu Denisa Alibeka kome nije bilo teško da pogodi mrežu.

Golman crveno-belih će imati dodatnih 45 minuta da popravi utisak, a ovakve greške u Ligi šampiona ne bi smele da mu se dešavaju,