Bivši igrač Voše pokazao TSC-u kako se može s Bragom: Portugalci izgubili golom u 95. pred revanš u Srbiji

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Ipak, imaju određenih slabosti

Bivši igrač Vojvodine Mirko Topić i njegov Famalikao pokazali su igračima TSC-a kako bi mogli da ugroze Bragu u revanšu 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Rival srpskog kluba je doživeo poraz na početku portugalskog šampionata od Famalikaa na svom terenu. Rezultat je bio 2:1 za goste.

Jeste ekipa Brage bila dominantna na meču, imala posed lopte, pretila, opsedala gol protivnika, ali do tri boda nije došla.

Iako jeste prva povela na meču posle sjajnog slobodnog udarca Orte koji je topovskim šutem zatresao mrežu.

Ipak, u drugom poluvremenu je usledio potpuni preokret. Najpre je Afonso Rodrigez preciznim udarcem sa dvadeset i kusur metara izjednačio, da bi u petom minutu nadoknade Aranda poneo sva tri boda kući svom timu.

[Liga Portugal] Braga 1 x [1] Famalicão - Afonso Rodrigues 67'by u/Dull_Post2802 in soccer

Za tim Famalikaa je igrao i Mirko Topić, koji je ušao u igru u 64. minutu.

TSC je u prvom meču u Portugaliji poražen ubedljivo 3:0 od Brage i pred njim je gotovo nemoguća misija u revanšu, ali zašto ne bi ugrozio portugalskog predstavnika i makar iščupao neku pobedu ili nerešen rezultat, pošto očito je da rival ima svojih slabosti.

[Liga Portugal] Braga 1 x [2] Famalicão - Óscar Aranda 95'by u/Dull_Post2802 in soccer