Pogledajte golove crno-belih: Partizan ubedljiv u trećoj pripremnoj utakmici protiv slovenačke Drave

Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Crno-beli sledeći meč igraju protiv austrijskog Šturma 14.jula

Fudbaleri Partizana trijumfovali su rezultatom 3:0 u trećoj pripremnoj utakmicu u Sloveniji, rival je bio slovenački niželigaš Drava iz Ptuja.

Nakon bledog prvog poluvremena, crno-beli su u nastavku stvorili par prilika, a inicijativu je golom krunisao Andrija Pavlović.

Igrao se 63. minut kada se centarfor Partizana najbolje snašao u šesnaestercu i sa par metara pogodio nebranjeni ugao Janzekovićevog gola.

Isti igrač povisio je vođstvo na 2:0 i osigurao pobedu Partizanu. Igrao se 89. minut, kada se nakon oduzete lopte našao se oči u oči sa golmanom i plasirao loptu u stranu.

Konačan rezultat postavio je Siniša Saničanin. On je posle kornera u nadoknadi vremena bio najviši u skoku i smestio loptu u mrežu.

Sledeću utakmicu Partizan igra protiv austrijskog Šturma. Meč je na programu 14. jula od 15 časova.