Luka Jović slomio nos tokom finala Lige konferencija

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Zato je morao napolje na poluvremenu

Izmena Vinćenca Italijana i ostavljanje Luke Jovića u svlačionoici na poluvremenu finala Lige konferencija, bilo je veliko iznenađenje za mnoge ljubitelje fudbala!

Pogotovo što je Jović odigrao dobro prvih 45 minuta, kada je postigao i gol koji mu je poništen zbog ofsajda, da bi nedugo posle meča trener Viole objasnio zbog čega je to uradio.

- Jović je iza sebe imao sjajnu partiju, ali je nažalost polomio nos i morali smo da ga zamenimo - rekao je Italijano.

Umesto njega na teren je ušao Kabral, dok je Fiorentina poražena rezultatom 2:1 i ostala je bez pehara. Vest Hem je gol dao u 90. minutu preko Bovena, prethodno prvi sa bele tačke na isteku sat vremena igre.